Reference

Ani už si přesně nepamatuju, jak to vzniklo. Lucku jsem poznala takovou tou pěknou synchronicitou, kdy na sebe s někým narazíte a v daný moment si vyměníte přesně ty informace, které jste potřebovali . Spolu s tím mi pak nepřišlo divné, že po otázce, jestli nezná někoho, kdo míchá bachovky, odpověděla, že ona. Vysypala jsem na ni několik nesouvislých vět, co bych potřebovala. A ona si v tom udělala pár otázkama pořádek, vybrala, namíchala, poslala. A ke mě se dostalo přesně to, co jsem potřebovala. Za mě to byl skvělý zážitek a děkuji za něj .
Sylvie Z.
míchání Bachových esencí
Lucku jsem si našla přes internet jako laktační poradkyni,kterou jsem chtěla mít v záloze po porodu,kdyby laktace nebyla v pořádku. Sešla jsem se s ní ještě před porodem..Lucka mě seznámila s nabídkou služeb, které poskytuje..a když jsem jí poznala osobně,měla jsem JASNO..chci ji mít u porodu😍 i když jsem o dule dříve vůbec neuvažovala. Začínaly jsme spolu cca měsíc před porodem,takže jsme měly co dělat,aby mě Lucka stihla se vším seznámit.. Lucka mi doporučila bylinnou napářku (úžasná věc, se kterou jsem pokračovala i po porodu),namíchala bachovky a olejíček k porodu... Pak jsme se už jednou sešly na necelý půlden a Lucka mi vysvětlila a popsala,co mě pravděpodobně čeká a společně jsme sepsaly porodní přání... Porodu jsem se nějak zvlášť nebála, prostě jsem se těšila,až to budu mít celé za sebou...Protože malá příliš na svět nespěchala a já přenášela ještě 11 dní každou návštěvu u Dr. se mnou Lucka konzultovala a byly jsme stále ve spojení... Celé to přišlo úplně jinak,než jsem čekala...Po odtečení plodové vody jsem odjela s mužem do pordonice,kde jsem ještě celou noc sama čekala na "těžkou hodinku"...to jsem netušila,že kdybych dala Lucce vědět, byla by u mě coby dup...Ráno přijel muž a pak jsem zavolala i Lucku...Po zkušenosti teď vím,že jsem měla volat daleko dříve... U porodu mi byla Lucka OBROVSKOU oporou a vztyčným bodem, celou dobu jsem se soustŕedila na její laskavý tón hlasu,nebylo jí nic zatěžko😍 Čerpala z vědomostí a provázela mě porodem od konce první doby porodní,přes narození naší dcery až po doprovod na oddělení šestinedělí... Těžko popsat ten pocit,ale ona se starala s takovou láskou a to je při porodu opravdu velkou pomocí... Můj muž je otcem tří dětí a byl u všech porodů, takže by se dalo říci,že nejaké zkušenosti a znalosti měl, ale oba jsme se po porodu shodli na tom, že díky Lucce se porod naší dcery stal oběma nezapomenutelným a neuvěřitelně krásným zážitkem🥰 Lucce srdečně děkujeme,že nás takto krásně provedla porodem. Já sama jsem s Luckou dodnes v kontaktu a neustále je mi velkou rádkyní a oporou. Pořád je co konzultovat😀 Mohla bych se rozepisovat dále,ale určitě neváhejte a Lucku oslovte, já jsem za ní šťastná, že právě ONA s námi přivedla naši dceru na svět. Protože Lucka je neuvěřitelně pokorná,milá a empatická osoba🥰 Je to prostě ANDĚL a člověk na svém místě!!! Luci,moc děkujeme🥰😍😘
Vlasta S.
doprovod k porodu
Chtěla bych moc poděkovat a doporučit naši dulu Lucii Hýblovou, která mi byla parťákem a podporou na telefonu a když se objevila u porodu jako by přijel můj anděl strážný, který věděl co potřebuji aniž bych něco řekla. I díky Lucce mam na porod krásné vzpomínky, porod byl rychlovka ale i tak jsem vděčná za to že jsme Lucku oslovili, moc děkujeme za veškerou péči a rady, o dnešní poporodní masáži břicha a zad se mi bude i zdát, moc příjemná věc 😂♥️ doporučujeme. Kdybychom se někdy rozhodli pro další miminko, bez Lucky už do toho nejdeme ♥️😊
Lenka M.
doprovod k porodu
Když jsem zjistila druhé těhotenství, ještě jsem nebyla rozhodnutá, jestli chci utrácet peníze za takovou „zbytečnost“, jako je dula. Byla jsem pouze rozhodnutá neudělat stejné chyby jako u prvního porodu – tedy nechat lékaře, aby mně a mému dalšímu dítěti opět způsobili šrámy na duši tím, že mi budou radit, jak mám rodit, a že budou zbytečně zasahovat do té doby do bezproblémového porodu. Protože však nejsem vzdělaná v lékařském oboru, netroufla bych si sama soudit, jestli porod probíhá tak, jak má. Proto jsem se nerozhodovala dlouho a začala jsem hledat, kdo by mi mohl pomoci tímto obdobím (krásným a náročným) projít. Narazila jsem na stránky Lucky. Už při první schůzce jsem věděla, že jsem trefila do černého. Poznala jsem ženu, ze které jsem měla velmi dobrý pocit už ve chvíli, kdy jsme si podávaly ruce. Když jsme si pak dále povídaly, překvapilo mě, s jakou lehkostí (i přestože jsem opravdu velký introvert) s ní dokážu mluvit o svém předchozím, psychicky i fyzicky náročném porodu. Lucka je opravdu úžasný člověk, jak z pohledu profesionálního, tak i toho lidského. Vše mi vysvětlila, pomohla mi si ujasnit, co přesně chci, nebo nechci, do ničeho mě netlačila, poradila se vším, co jsem potřebovala vědět, a nakonec mě samozřejmě provedla neskutečně krásným porodem. Byla mi velkou oporou a dodala mi tolik odvahy, že i navzdory své stydlivé povaze jsem se za sebe a syna dokázala postavit a udělat vše tak, jak jsem chtěla, bez zbytečných zásahů zdravotníků. Lucka mi během našich setkání i samotného porodu zvedla sebevědomí tak, že jsem si byla naprosto jistá tím, co mi mé tělo říká a že samo ví, co dělat. V hlavě jsem byla uzavřená pouze sama do sebe a úplně ignorovala „rady“ porodní asistentky v porodnici. Už při našich prvních schůzkách s Luckou jsem se smíchem říkala, že porod s dulou bude moje nejlepší investice v životě. Teď už to říkám beze smíchu, ale zato s širokým úsměvem, protože tomu tak opravdu je. Jen doufám, že v našem životě zůstane i nadále a že si alespoň občas najdeme čas na kávu nebo čaj. Luci, děkujeme, že jsi Samuelovi zajistila tak krásný příchod na svět a mně úžasné vzpomínky na druhý porod.
Barča K.
doprovod k porodu
Jsem moc ráda že jsem na Lucku narazila. Absolvovala jsem s ní její předporodní kurz, který rozhodně doporučuji 👌. Dozvěděla jsem se tam mnoho věcí, které běžný kurz v porodnici vůbec neobsahoval. A potkaly jsme se i přímo u porodu, zpětně bych rozhodně neměnila. U porodu mi byla Lucka velkou oporou, a to jak psychicky, tak mi dokázala pomoci i s lepším průběhem porodu. Jsem moc ráda, že jsme se poznaly a že jsem mohla porod i přípravu na něj absolvovat právě s ní. Ještě jednou moc děkuji za nás i naši krásnou dceru ❤️! Doufám, že se nevidíme naposledy a přeji ti Luci mnoho spokojených klientek jako jsem byla já.
Monika S.
doprovod k porodu
Dobrý večer paní Luci... Píši ohledně Matýska... Bože,to se nedá vyjádřit slovy..dekuji za vaši pomoc..Matysek je úplně jiný hafiček..on v noci spí spíme všichni..Paní Luci,první den kdy dostal na noc 2 kapičky jsem šla spát kolem 23h s očekáváním toho co Matýsek vyváděl a ono nic.. vstávala jsem bylo přesně 8:47...úplne šok že jsem spala celou noc...ale co Matýsek?? Mi proběhlo hlavou..seběhla jsem schody a on rozespalý v pelíšku koukal tím jeho roztomilým kukučem..takže dostává dvě kapičky na noc a ok...Paní Luci my spíme...my zase spíme..Děkuju,děkuju, děkuju.. milionkrát velké ale obrovské srdcaté DĚKUJU Vy jste ho zachránila... Děkuju Ani nevíte co to pro nás všechny doma znamená...smečka ho zase přijmula,spí se všemi... Tolik probdělých nocích... zoufalství..opravdu na pokraji sil..a vaše kapky nám doslova změnily život..děkuji za vás..děkuju za to že v probdělé zoufalé noci jste na mě vyskočila na fcb..a já vás oslovila a vy mě pochopila..ale nejvíc ze všeho pomohla...nejvíce Matýskovi...je jiný, veselý funguje přes den a v noci spinká..nemáme to obráceně jako doposud..paní Luci Děkuju.. a děkuji tam nahoru za vás že jste mi přišla do života..
Lenka G.
míchání Bachových esencí
Lucii jsem kontaktovala pár týdnů před porodem a jsem ji vděčná za mnohé, např. že jsme spolu mohly zkonzultovat porodní plán, namíchala mi bachovky i masážní olej k porodu. Díky jejímu vstřícnému a laskavému přístupu jsem věděla, že ji mohu kdykoli zavolat a vždy nám poradila a povzbudila nás. Také nás přijela několikrát navštívit a to nám vždy obrovsky pomohlo. Chtěli bychom tímto Lucii moc poděkovat!
Aneta H.
předporodní přípava, míchání Bachových esencí
Luci, prosím tě co jsi mi to namíchala za opojny lektvar? Cítím se po něm neskutečně spokojené, napětí je pryč, nemám potřebu napomínat a být tolik ve stresu, mám hlavně větší chuť si s dcerkou hrát a vědomě s ní být. Moc děkuji
Tereza H.
míchání Bachových esencí
Lucie mi namíchala kapky, které mě vytáhly z ustálených vzorců prožívání. Pomohla mi take vybrat nové esence podle aktuální situace. Doporučuji ji všem pro její laskavý přístup a zklidňující působení.
Martina T.
míchání Bachových esencí
Lucka mi byla skvělou průvodkyní těhotenstvím i mateřstvím. Pomohla nám vybrat si porodnici, ujasnit si, co od porodu a prvních dní v nové roli očekávat, jak se sžít s miminkem i sami se sebou. Žádný předporodní kurz nám nedal tolik, jako její osobní a laskavý přístup a zkušenosti. Po porodu mi pomohla plně se rozkojit a po čase i projít náročnou fází bojkotu. Jsem moc ráda, že jsem kdysi narazila na její stránky a oslovila ji. Díky Luci! ❤️
Lenka A.
příprava k porodu, laktační poradenství